Shitet Apartament 1+1, 21 Dhjetori, 85,000 Euro

 • € 85,000
Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Apartament 1+1, 21 Dhjetori, 85,000 Euro
Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 85,000

Përshkrimi

Agjensia Morina Shet Apartament 1+1, 21 Dhjetori, 85,000 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Muhamet Deliu

• Bosh

• Kati 1

• Pallat ekzistues

• Siperfaqe 51m²

• Cmimi 85,000 Euro

 

Informacione rreth prones:

Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe prej 51m², i cili ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues.

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhome gjumi dhe tualeti . Shitet bosh.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Ndodhet ne nje zone shume te mire, me te gjitha facilitetet e nevojshme.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 12 Mars, 2024 në 11:52 am Përditësuar 12 Mars, 2024 at 11:52 am
 • ID e pronës: MRE-34810
 • Çmimi: € 85,000
 • Sip. totale: 51 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509