SHITET APARTAMENT 1+1 58.000 Euro Pa Hipoteke

 • € 58,000
Bulevardi Blu, Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Bulevardi Blu, Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • € 58,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina Shet Apartament 1+1+Blk, Kamez, 58.000 euro

 

•Tipologjia: 1+1

•Adresa: Bulevardi Blu

•BOSH

•Kati 7

•Pallat i Ri

•Siperfaqja 60m²

💶 58.000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1, me nje siperfaqe prej 60m² dhe gjendet ne katin e 7 te nje pallati te ri

Apartamenti eshte 1+1 dhe organizohet ne korridorin shperndares, 1 dhoma gjumi, salloni i ndenjes, ambienti i gatimit me vete dhe tualeti. PA HIPOTEKE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-10322
 • Çmimi: € 58,000
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Bulevardi Blu, Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • Qyteti Kamez
 • Zona Kamez

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Real Estate
 • Real Estate