Shitet Apartament 1+1, Astir, 103340 Euro

 • € 103,340
Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 1+1, Astir, 103340 Euro

Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 103,340

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 1+1, Astir, 103340 Euro

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa: Rruga Teodor Keko, Astir

• Kati 2 dhe 5

• Pallat i Ri

• Siperfaqe 77.7m²

💶 103340 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 77.7m²  dhe ndodhet ne katin e 2 banim dhe ne katin e 5 ne nje pallat te ri me ashensor ne rrugen Teodor Keko, Astir (afer unazez se madhe). Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga 2 dhome gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga 1 dhome gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti dhe ballkoni. Pallati ka perfunduar te gjitha punimet.

Siperfaqe e brendshme : 64 m²

Siperfaqe e perbashket : 13.7 m²

Siperfaqe totale : 77.7 m²

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Publikuar më 5 Janar, 2024 në 2:40 pm Përditësuar 5 Janar, 2024 at 4:48 pm
 • ID e pronës: MRE-24654
 • Çmimi: € 103,340
 • Sip. totale: 77.7 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521