Shitet Apartament 1+1, Astir, 122760 Euro

 • € 122,760
Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 1+1, Astir, 122760 Euro

Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • € 122,760

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 1+1, Astir, 122760 Euro

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa: Rruga Teodor Keko, Astir

• Kati 5

• Pallat i Ri

• Siperfaqe 92.3m²

💶 122760 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 92.3m²  dhe ndodhet ne katin e 5  ne nje pallat te ri me ashensor ne rrugen Teodor Keko, Astir (afer unazez se madhe). Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga 2 dhome gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga 1 dhome gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti dhe ballkoni. Pallati ka perfunduar te gjitha punimet.

Siperfaqe e brendshme : 76 m²

Siperfaqe e perbashket : 16.3 m²

Siperfaqe totale : 92.3 m²

Orientimi : Lindje

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Janar, 2024 në 5:06 pm Përditësuar 19 Janar, 2024 at 11:33 am
 • ID e pronës: MRE-24713
 • Çmimi: € 122,760
 • Sip. totale: 92.3 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521