Shitet Apartament 1+1, Astir, 72000 Euro OKAZION

 • € 72,000
Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 1+1, Astir, 72000 Euro OKAZION

Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 72,000

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Astir.
• Ndërtim i ri (ne faze tulle)
•Orientimi: Lindje
• Kati 6 banim
• Siperfaqja bruto 60 m2

Organizimi :
• Sallon ndenje
• Ambient gatimi
• 1 dhome gjumi
• 1 tualet
• Ballkon

Zona e Astirit kohet e fundit nga marre shume kerkesa per zhvillime dhe ndertime pallatesh te reja . Zona i ofron te gjitha fasilitetet e nje jetese komode nisur nga dyqanet, marketet, farmacit, kendet e lojerave, biznese te ndryshme.

Për me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!

MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Janar, 2024 në 1:26 pm Përditësuar 29 Janar, 2024 at 1:38 pm
 • ID e pronës: MRE-24930
 • Çmimi: € 72,000
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 6
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258