Shitet Apartament 1+1+Verand, Astir, 100950 Euro

 • € 100,950
Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 1+1+Verand, Astir, 100950 Euro

Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • € 100,950

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 1+1+Verand, Astir, 100950  Euro

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa: Rruga Teodor Keko, Astir

• Kati 5

• Pallat i Ri

• Siperfaqe 61.9m²

💶 100950  Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 61.9m²  dhe ndodhet ne katin e 5  ne nje pallat te ri me ashensor ne rrugen Teodor Keko, Astir (afer unazez se madhe).Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga 1 dhome gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti dhe veranda me siperfaqe 28m². Pallati ka perfunduar te gjitha punimet.

Siperfaqe e brendshme : 51 m²

Siperfaqe e perbashket : 10.9 m²

Siperfaqe totale : 61.9 m²

Siperfaqe Verande : 28m²

Orientimi :Jug/Lindje

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Janar, 2024 në 4:55 pm Përditësuar 27 Janar, 2024 at 1:30 pm
 • ID e pronës: MRE-24710
 • Çmimi: € 100,950
 • Sip. totale: 61.9 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521