Shitet, Apartament 1+1, Bryli, 85000 Euro

 • € 85,000
Rruga Bardhyl, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet, Apartament 1+1, Bryli, 85000 Euro

Rruga Bardhyl, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 85,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA shitet , Apartament 1+1, Bryli, 85000

Tipologjia 1+1
Adresa:KRYQEZIMI I BRYLIT
I pa mobiluar
Kati 5 Tarrac e rregulluar e gjitha
Pallat Egzistues
Cmimi 85000 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

SHITET apartamen 1+1, me një sipërfaqe prej 55.6 m2 dhe gjendet në katin e 5 të një pallati egzistues. Apartamenti ka organizim shume të mirë, i rikonstruktuar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 19 Janar, 2024 në 1:18 pm Përditësuar 8 Shkurt, 2024 at 3:27 pm
 • ID e pronës: MRE-26635
 • Çmimi: € 85,000
 • Sip. totale: 56 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Kati: 5
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Bardhyl, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258