Shitet, Apartament 1+1, Fresk, 42.000 euro. 

 • € 42,000
Rruga Sotir Caci, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Shitje
Rruga Sotir Caci, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 42,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA Shet, Apartament 1+1, Fresk, 42.000 euro.

•Tipologjia: 1+1

•Adresa: Fizika Bërthamore Fresk

•bosh

•Kati 1

•Pallat i ri

💶 42.000 euro

•me hipotekë (njësi jo apartament)

✨ Informacione rreth prones:

Shitet njësi e adaptuar në apartament 1+1+tualet, me nje siperfaqe totale prej 64.1m2 dhe gjendet në katin e 1 në një pallat të ri.

Apartamenti është bosh, pa dyer të brendshme, hidrosanitaret dhe dysheme të shtruar. Organizohet ne 1 dhome gjumi, dhoma e ndenjes, tualeti. Disponon hipotekë si njësi, jo si apartament

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-8171
 • Çmimi: € 42,000
 • Sip. e pronës: 58 m²
 • Sip. totale: 64 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2021
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Sotir Caci, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Fresk

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina