Shitet apartament 1+1, Pazari i Ri, 78,000 Euro

 • € 78,000
Rruga Beqir Luga, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Shitje

Shitet apartament 1+1, Pazari i Ri, 78,000 Euro

Rruga Beqir Luga, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 78,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 1+1, Pazari i Ri, 78,000 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Beqir Luga

• bosh

• Kati 4

•Pallat ekzistues

• 💶 78,000 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet apartament 1+1, me një sipërfaqe totale 43m² dhe ndodhet ne katin e 4 të një pallati ekzistues.

Apartamenti ka organizim shumë të mirë, përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi dhe tualeti. Totalisht i restauruar. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

👩🏻‍💼 Megina-Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 23 Qershor, 2023 at 8:51 am
 • ID e pronës: MRE-10611
 • Çmimi: € 78,000
 • Sip. totale: 43 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Beqir Luga, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Pazari i Ri

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509