Shitet apartament 1+1, Pazari i Ri, 92,000 Euro

 • € 92,000
Rruga Beqir Luga, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Shitje
Rruga Beqir Luga, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 92,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 1+1, Pazari i Ri, 92,000 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Beqir Luga

• bosh

• Kati 4

•Pallat ekzistues

• 💶 92,000 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet apartament 1+1, me një sipërfaqe totale 53m² dhe ndodhet ne katin e 4 të një pallati ekzistues.

Apartamenti ka organizim shumë të mirë, përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi dhe tualeti. Totalisht i restauruar. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

👩🏻‍💼 Megina-Real Estate Agent

Detajet

 • ID e pronës: MRE-10603
 • Çmimi: € 92,000
 • Sip. totale: 53 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Beqir Luga, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Pazari i Ri

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku