Shitet apartament 1+1, prane Pazarit te Ri, 98,500 Euro

 • € 98,500
Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
Shitje
Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • € 98,500

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina shet Apartament 1+1, prane Pazarit te Ri, 98,500 Euro.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Tefta Tashko

• Bosh

• Kati 1

• Pallat ekzistues

💶 98,500 Euro

 

✨ Informacione rreth prones.

Shitet apartament 1+1, me siperfaqe 60m² dhe ndodhet në katin e 1 ne pallat ekzistues. Apartamenti ka organizim shumë te mire, organizohet ne 1 dhome gjumi, dhoma e ndjenjes bashke ne kuzhinen dhe tualeti. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

👩🏻 Megina-Real Estate Agent

Detajet

 • ID e pronës: MRE-10164
 • Çmimi: € 98,500
 • Sip. totale: 60 m²
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Pazari i Ri

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku