Shitet Apartament 1+1, prane Prokurorise – Rr. Mine Peza, 77000 Euro

 • € 77,000
Rruga Mine Peza, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 1+1, prane Prokurorise – Rr. Mine Peza, 77000 Euro

Rruga Mine Peza, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 77,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 1+1, Rruga Mine Peza, 77,000 Euro.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Mine Peza, prane Prokurorise

• Bosh

• Kati 3

• Pallat ekzistues

•Siperfaqe 45m²

💶 77,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1, me siperfaqe reale 45m² (ne certefikate 38.5m²) dhe ndodhet në katin e 3 në një pallat ekzistues.

Apartamenti ka organizim shumë te mire, eshte totalisht i investuar dhe i shtruar me parket. Shitet bosh dhe perbehet nga korridori, 1 dhomë gjumi, dhoma e ndjenjes bashke ne kuzhinen dhe tualeti. Orientimi Jug Perendim.

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Gusht, 2023 at 1:03 pm
 • ID e pronës: MRE-15823
 • Çmimi: € 77,000
 • Sip. totale: 45 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Mine Peza, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Rruga Mine Peza

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509