Shitet Apartament 1+1, Rezidenca “Porcelani 3”, 97, 110 Euro.

 • € 97,110
Rruga Xhanfize Keko, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 1+1, Rezidenca “Porcelani 3”, 97, 110 Euro.

Rruga Xhanfize Keko, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 97,110

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 1+1, Rezidenca ”Porcelani 3”, 97, 110 Euro.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa:  Rezidenca ”Porcelani 3”, prane Rtv Klan

• Kati 2

• Pallat i ri

💶 97, 110 Euro

 

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1+Bllk, me siperfaqe 74.70 m², ndodhet në katin e 2 në një pallati te ri  prane  Rtv Klan, tek Rezidenca ”Porcelani 3”. Pallati eshte ne faze ndertimi. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet salloni ndenjes, ambienti gatimit ,2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Eshte i pozicionuar ne nje  zone shume te mire ne Tirane, me te gjitha facilitetet e nevojshme afer .

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 22 Dhjetor, 2023 në 12:30 pm Përditësuar 22 Dhjetor, 2023 at 12:30 pm
 • ID e pronës: MRE-23785
 • Çmimi: € 97,110
 • Sip. totale: 74 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Xhanfize Keko, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhuljo Bregu
 • Xhuljo Bregu
Whatsapp +355692040518