Shitet Apartament 1+1, Rezidenca “Porcelani 3”, 98,631 Euro.

 • € 98,631
Rruga Kongresi i Manastirit, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 1+1, Rezidenca “Porcelani 3”, 98,631 Euro.

Rruga Kongresi i Manastirit, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 98,631

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 1+1, Rezidenca ”Porcelani 3”, 98,631 Euro.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa:  Rezidenca ”Porcelani 3”, prane Rtv Klan

• Kati 2

• Pallat i ri

💶 98,631 Euro

 

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1+Bllk, me siperfaqe 75.87 m², ndodhet në katin e 2 në një pallati te ri  prane  Rtv Klan, tek Rezidenca ”Porcelani 3”. Pallati eshte ne faze ndertimi. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet salloni ndenjes, ambienti gatimit ,2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Eshte i pozicionuar ne nje  zone shume te mire ne Tirane, me te gjitha facilitetet e nevojshme afer .

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 22 Dhjetor, 2023 në 12:34 pm Përditësuar 22 Dhjetor, 2023 at 12:34 pm
 • ID e pronës: MRE-23787
 • Çmimi: € 98,631
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhuljo Bregu
 • Xhuljo Bregu
Whatsapp +355692040518