Shitet apartament 1+1, Rruga Bardhyl, 73,000 Euro

 • € 73,000
Rruga Bardhyl, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Shitje Shitur

Shitet apartament 1+1, Rruga Bardhyl, 73,000 Euro

Rruga Bardhyl, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 73,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 1+1, Brryli, 73,000 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Bardhyl, te Iraniani

• i mobiluar

• Kati 4

•Pallat ekzistues

•Siperfaqja 53m²

• 💶 73,000 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet apartament 1+1, me një sipërfaqe totale 53m² dhe ndodhet ne katin e 4 të një pallati ekzistues.

Apartamenti ka organizim shumë të mirë, përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, dhe tualeti. Orientimi Jug Lindje. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Megina-Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 24 Nëntor, 2023 at 2:16 pm
 • ID e pronës: MRE-10019
 • Çmimi: € 73,000
 • Sip. totale: 53 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Adresa Rruga Bardhyl, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Brryli

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509