Shitet, Apartament 1+1 Rruga E Dibres, 102,000 Euro

 • € 102,000
rruga e dibres
Shitje Oferta më e mirë
Shitet, Apartament 1+1 Rruga E Dibres, 102,000 Euro
rruga e dibres
 • € 102,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 1+1+Blk, Rruga e Dibres, 102,000 Euro.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga e Dibres,Pallati tek Spitali Amerikan 2

• Bosh

• Kati 7 (jo i fundit)

• Pallat i ri

• Sipërfaqe Bruto 76m²

💶 102000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1+Blk, me siperfaqe 76m², ndodhet në katin e 7 në një pallat te ri me ashensor.

Apartamenti ka organizim te mire dhe perbehet nga korridori shperndares, dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni.

Apartamenti eshte i sapo rikonstruktuar me punime shume cilesore, punime hidraulike dhe elektrike te reja, tualet inkaso, dyer dhe dritare me dopio xham.

 

Orientimi Jug-Lindje-Perendim.

 

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 11 Korrik, 2024 në 2:57 pm Përditësuar 11 Korrik, 2024 at 2:57 pm
 • ID e pronës: MRE-55278
 • Çmimi: € 102,000
 • Sip. totale: 76 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2024
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 7
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Kualifikimi i prones: **
 • Adresa rruga e dibres
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931