Shitet, Apartament 1+1, Rruga e Elbasanit, 130,000 Euro

 • € 130,000
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet, Apartament 1+1, Rruga e Elbasanit, 130,000 Euro
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 130,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA shitet , Apartament 1+1 Rruga e Elbasanit, 130,000 Euro.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga e Elbasanit, prane deges se Thesarit

• I mobiluar

• Kati 4

• Pallat ekzistues

• 130,000 euro

 

Informacion mbi Pronën:

Shitet apartamen 1+1, me një sipërfaqe prej 56.4 m2 dhe gjendet në katin e 4 të një pallati ekzistues ne rrugen e Elbasanit . Apartamenti ka organizim shume të mirë, organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit, korridori, tualeti dhe ballkoni i cili ka pamje nga rruga kryesore. Apartamenti eshte ne rruge kryesore, ka dalje direkt me rrugen.

 

 

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 9 Korrik, 2024 në 4:41 pm Përditësuar 9 Korrik, 2024 at 4:41 pm
 • ID e pronës: MRE-55087
 • Çmimi: € 130,000
 • Sip. totale: 56.4 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Kualifikimi i prones: *
 • Adresa Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256