Shitet, Apartament 1+1, Rruga Irfan Tomini, 85,000 Euro

 • € 85,000
Rruga Irfan Tomini, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet, Apartament 1+1, Rruga Irfan Tomini, 85,000 Euro
Rruga Irfan Tomini, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • € 85,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA shitet , Apartament 1+1 ,Rruga Irfan Tomini, 85,000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Irfan Tomini

• I mobiluar

• Kati 3

• Pallat ekzistues

• 85,000 euro

 

Informacion mbi Pronën:

Shitet apartamen 1+1, me një sipërfaqe prej 60 m2 dhe gjendet në katin e 3 të një pallati ekzistues ne Rrugen Ifran Tomini, prane Kompleksit Delijorgji. Apartamenti ka organizim shume të mirë, organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit, korridori, tualeti dhe ballkoni.

 

 

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 2 Korrik, 2024 në 1:27 pm Përditësuar 2 Korrik, 2024 at 2:49 pm
 • ID e pronës: MRE-53977
 • Çmimi: € 85,000
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Irfan Tomini, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257