Shitet Apartament 1+1, Rruga Jordan Misja, 81.500 Euro

 • € 81,500
Rruga Jordan Misja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Apartament 1+1, Rruga Jordan Misja, 81.500 Euro
Rruga Jordan Misja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 81,500

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 1+1, Rruga Jordan Misja, 81.500 Euro

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa: Rruga Jordan Misja

• Kati 3

• Pallat i Ri

• Siperfaqe 74.04m²

💶 81.500 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 74.04m²  dhe ndodhet ne katin e 3  ne nje pallat te ri me ashensor ne rrugen Jordan Misja. Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga 1 dhome gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti dhe ballkoni. Ndodhet ne nje zone e cila po merr nje zhvillim te madh duke ofruar te gjitha kushtet per nje jetese sa me komode.

Apartamneti eshte ne proces legalizimi.

 

 

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 22 Shkurt, 2024 në 3:15 pm Përditësuar 24 Shkurt, 2024 at 11:31 am
 • ID e pronës: MRE-32126
 • Çmimi: € 81,500
 • Sip. totale: 74.04 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Jordan Misja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
+355692040521