Shitet apartament 1+1, Rruga Myslym Shyri, 125,000 Euro

 • € 125,000
Rruga Himë Kolli, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Shitje
Rruga Himë Kolli, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 125,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 1+1+A, Rruga Myslym Shyri, 125,000 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Him Kolli, prane rruges Myslym Shyri

• i mobiluar

• Kati 9, jo i fundit

• Pallat i ri

💶 125.000 Euro

 

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1+A, me siperfaqe 68m², ndodhet në katin e 9 në një pallat te ri me ashensor. Pallati eshte i mirembajtur dhe me shkalle me drite natyrale.

Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet 1 dhomë gjumi, dhoma e ndjenjes, kuzhina me vete dhe tualeti me dritare. Eshte i orentuar Jug-Lindje. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-11001
 • Çmimi: € 125,000
 • Sip. totale: 68 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Himë Kolli, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Myslym Shyri

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku