Shitet, Apartament 1+1, Rruga Naim Frasheri, 74,000 Euro

 • € 74,000
Rruga Naim Frashëri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet, Apartament 1+1, Rruga Naim Frasheri, 74,000 Euro
Rruga Naim Frashëri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 74,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA shitet , Apartament 1+1 Rruga  Naim Frasheri, 74,000 Euro.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Naim Frasheri

• I mobiluar

• Kati 5

• Pallat ekzistues

• 74,000 euro

 

Informacion mbi Pronën:

Shitet apartamen 1+1, me një sipërfaqe prej 61.2 m2 dhe gjendet në katin e 5 të një pallati ekzistues ne rrugen  Naim Frasheri, . Apartamenti ka organizim shume të mirë, organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit, korridori, tualeti dhe ballkoni.

 

 

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 2 Korrik, 2024 në 2:35 pm Përditësuar 3 Korrik, 2024 at 11:11 am
 • ID e pronës: MRE-53988
 • Çmimi: € 74,000
 • Sip. totale: 61.2 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 5
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Naim Frashëri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona 21 Dhjetori/Rruga Kavajes

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
+355694050121