Shitet, Apartament 1+1, Shkëmbi i Kavajës, 55.000 euro.

 • € 55,000
Rruga Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
Shitje
Rruga Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • € 55,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA Shet, Apartament 1+1, Shkëmbi i Kavajës, 55.000 euro.

 

• Tipologjia 1+1

•Siperfaqe 50 m2

• Adresa: Shkëmbi i Kavajës, Durres, Vija e Pare e Bregdetit

• Mobilim modern

• Kati 6

• Pallat i ri

•Me hipotekë

• 💶 55.000 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet apartament 1+1 me një sipërfaqe prej 50m² dhe gjendet në katin e 6 të një pallati me ashensor deri në katin e 4. Apartamenti ka organizim shume të mirë, eshte i mobiluar me te gjitha pasijet e nevojshme, nder to dhe kondicioner. Përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhomë gjumi dhe 1 tualet dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-8193
 • Çmimi: € 55,000
 • Sip. e pronës: 50 m²
 • Sip. totale: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Qyteti Bashkia Durrës
 • Zona Plazh

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina