Shitet, Apartament 1+1, Shkolla e Kuqe, 78.000 Euro.

 • € 78,000
Rruga Dervish Hekali, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
Shitje

Shitet, Apartament 1+1, Shkolla e Kuqe, 78.000 Euro.

Rruga Dervish Hekali, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • € 78,000

Përshkrimi

Shitet, Apartament 1+1, Shkolla e Kuqe, 78.000 Euro.

• Tipologjia: 1+1
• Adresa: Rruga Qemal Stafa, prane pazarit te Ri
• Bosh
• Kati 3
• Pallat ekzistus
💶 78.000 Euro

✨ Informacione rreth prones.
Shitet Apartament me tipologji 1+1, me siperfaqe bruto 60m² dhe siperfaqe neto 56m², i cili ndodhet në katin e 3 ne pallat ekzistues. Apartamenti ka organizim shumë te mire, organizohet ne 1 dhome gjumi, dhoma e ndjenjes bashke ne kuzhinen dhe tualeti. Eshte i restauruar. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 9 Tetor, 2023 at 3:46 pm
 • ID e pronës: MRE-10043
 • Çmimi: € 78,000
 • Sip. e pronës: 55 m²
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Ministria e Jashtme/Pazari I Ri
 • Adresa Rruga Dervish Hekali, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Rruga Bardhyl

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508