Shitet apartament 1+1, te ish 7 xhuxhat, 144,000 Euro

 • € 144,000
Rruga Mustafa Lleshi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet apartament 1+1, te ish 7 xhuxhat, 144,000 Euro

Rruga Mustafa Lleshi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • € 144,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 1+1+A, ish 7 xhuxhat, 144,000 Euro

 

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa: rr. Mustafa Lleshi

• bosh

• Kati 3

• Pallat i ri

• Siperfaqja 93m²

• 💶 144,000 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet apartament 1+1, me një sipërfaqe totale 93m² dhe ndodhet ne katin e 3 (kati 2 banim) të një pallati te ri pa ashensor.

Apartamenti organizohet ne sallon ndenje, kuzhina me vete, 1 dhome gjumi dhe tualeti. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Mundesi shume e mire investimi. Zone shume e preferuar me nje distance vetem se 5 minuta larg nga qendra e Tiranes.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Dokumentat e pronës

IMG-20230406-WA0069

Detajet

Përditësuar 9 Tetor, 2023 at 4:30 pm
 • ID e pronës: MRE-10409
 • Çmimi: € 144,000
 • Sip. totale: 93 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2006
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Adresa Rruga Mustafa Lleshi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Qendër

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509