Shitet Apartament 1+1, Tek Oxhaku ,81000€

 • € 81,000
Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 1+1, Tek Oxhaku ,81000€

Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 81,000

Përshkrimi

Agjensi Morina shitet Apartament 1+1, tek Oxhaku , 81000€

• Tipologjia: 1+1

• Adresa:  tek oxhaku

• i Mobiluar

• Kati 5 tarace

• 81000euro

-pallat me tulla

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 57m² ne katin e 5 te nje pallati ekzistues .Apartamenti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, kuzhina dhe ambjenti i ndenjes dhe tualeti.Zone shume e aksesueshme , spitalet afer ,prane Universitetit Europian,zone e zhvilluar
Apartament i rikonstruktuar se fundmi, parket profesional , kondrabufe bashkekohore me te gjitha pajisjet inkaso
Shitet i mobiluar , dhome gjumi , kend etj ! Çmimi i diskutueshem

Detajet

Publikuar më 8 Shkurt, 2024 në 3:39 pm Përditësuar 8 Shkurt, 2024 at 3:39 pm
 • ID e pronës: MRE-30002
 • Çmimi: € 81,000
 • Sip. totale: 57 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 5
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258