Shitet apartament 1+1+A, Rruga e Kavajes, 110,000 Euro

 • € 110,000
Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
Shitje

Shitet apartament 1+1+A, Rruga e Kavajes, 110,000 Euro

Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • € 110,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 1+1+A, Rruga e Kavajes, 110.000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga e Kavajes, prane tregut Cam

• Bosh

• Kati 2

• Pallat ekzistues

💶 110.000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1+A, me siperfaqe 60m², ndodhet në katin e 2 në një pallat ekzistues. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga korridori shperndares, 1 dhomë gjumi, dhoma e ndjenjes, kuzhina me vete dhe tualeti. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 24 Nëntor, 2023 at 2:15 pm
 • ID e pronës: MRE-10860
 • Çmimi: € 110,000
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Adresa Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Rruga e Kavajes

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509