Shitet apartament 1+1+Blk, 1.150 euro/m2, Porcelan

 • € 99,360
Rruga Xhanfize Keko, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet apartament 1+1+Blk, 1.150 euro/m2, Porcelan

Rruga Xhanfize Keko, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 99,360

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 1+1+Blk, 1.150 euro/m2, Porcelan

• Tipologjia: 1+1+BLK
• Adresa: Porcelan, Rruga Xhanfize Keko
• Bosh
• Kati 6
• Pallat i ri ne ndertim
•Cmimi 1150 euro/m²

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1+blk me siperfaqe totale 86,4 m², ndodhet në katin e 6 në një pallat te ri ne ndërtim. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni ndenjës, 1 dhome gjumi, ambient gatimi, korridori, lozha, tualeti dhe ballkoni.

Apartamenti është në fazë ndërtimi.

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 9 Gusht, 2023 at 11:51 am
 • ID e pronës: MRE-11802
 • Çmimi: € 99,360
 • Sip. e pronës: 74.7 m²
 • Sip. totale: 86.4 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2023
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Xhanfize Keko, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Porcelan

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544