Shitet Apartament 1+1+BLK, 21 Dhjetori, 95000 Euro

 • € 95,000
Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 1+1+BLK, 21 Dhjetori, 95000 Euro

Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 95,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Apartament 1+1, 21 Dhjetori, 95000 Euro

• Tipologjia: 1+1+BLK

• Adresa: Rruga Muhamet Gjollesha

• I mobiluar

• Kati 2

• Pallat ekzistues

💶 95,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1, me siperfaqe 69.5m², ndodhet në katin e 2 në një pallati ekzistues tek kryqezimi i 21 Dhjetorit. Apartamenti organizohet nga nje dhome gjume, kuzhina, ambjenti i ndenjes, nje depo , tualeti dhe ballkoni. Prona disponon dekumetacion te rregullt hipotekor. Pallati pozicionohet ne nje zone shume te preferuar ne Tirane me te gjitha facilitetet e nevojshme afer.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 6 Nëntor, 2023 at 3:11 pm
 • ID e pronës: MRE-19825
 • Çmimi: € 95,000
 • Sip. totale: 69.5 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Adresa Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521