Shitet apartament 1+1+Blk, Ali Demi, 67000 Euro

 • € 67,000
Rruga Idriz Dollaku, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Rruga Idriz Dollaku, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 67,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 1+1+Blk, Ali Demi, 67,000 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Idriz Dollaku

• i mobiluar

• Kati 5

•Pallat i ri

• 💶 67,000 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet apartament 1+1+Blk, me një sipërfaqe totale 67m² dhe ndodhet ne katin e 5 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti ka organizim shumë të mirë, përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi dhe tualeti. Shitet i mobiluar. Hipoteka ne proces.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Megina-Real Estate Agent

Detajet

 • ID e pronës: MRE-10384
 • Çmimi: € 67,000
 • Sip. totale: 67 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Idriz Dollaku, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Ali Demi

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku