Shitet Apartament 1+1Blk, Ali Demi, 69000 Euro

 • € 69,000
Rruga Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 1+1Blk, Ali Demi, 69000 Euro

Rruga Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 69,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 1+1Blk, Ali Demi, 69000 Euro.

 

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa: Rruga Ali Demi, nje stacion nga tregu elektrik.

• Kati 4

• Pallat egzistues

•Siperfaqe 57

💶 69000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1, me siperfaqe 57m² dhe ndodhet në katin e 4 në një pallat egzistues

Apartamenti ka organizim shumë te mire me kurbature te rregullt dhe perbehet nga 1 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti me dritare dhe ballkoni.

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone banimi te qete, me infrastrukture sherbimesh te shumellojshme.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©DEJVI MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 12 Shkurt, 2024 në 1:03 pm Përditësuar 12 Shkurt, 2024 at 1:03 pm
 • ID e pronës: MRE-30442
 • Çmimi: € 69,000
 • Sip. totale: 57 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 4
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Rruga Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258