Shitet Apartament 1+1+blk, Ali Demi, 72000 Euro

 • € 72,000
Rruga Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 1+1+blk, Ali Demi, 72000 Euro

Rruga Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 72,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 1+1+blk, Ali Demi, 72,000 Euro.

 

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa: Rruga Ali Demi

• Kati 3

• Pallat Ekzistues

• Siperfaqe 57m²

💶 72,000 Euro

 

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1, me siperfaqe 67m² dhe ndodhet në katin e 3 në një pallat ekzistues.

Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga 1 dhome gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti dhe ballkoni. Shitet i mobiluar.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone shume te mire, me shumellojshmeri sherbimesh te ofruara.

 

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 24 Tetor, 2023 at 10:27 am
 • ID e pronës: MRE-18951
 • Çmimi: € 72,000
 • Sip. totale: 57 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik, Brryli/Rruga Bardhyl
 • Adresa Rruga Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti tirana

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509