Shitet Apartament 1+1+Blk, Brenda Unazes, 56,000 Euro 

 • € 56,000
Rruga 4 Dëshmorët, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
Shitje Shitur
Rruga 4 Dëshmorët, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • € 56,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 1+1+Blk, Brenda Unazes, 56,000 Euro

 

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa: Rruga 4 Deshmoret

• Bosh

• Kati 2

•Pallat i ri

•Siperfaqja bruto 42m²

•Siperfaqja neto 38.6m²

• 💶 56,000 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet apartament 1+1, me një sipërfaqe totale 42m² dhe ndodhet ne katin e 2 ne ndertim te ri.

Ndodhet i pozicionuar shume  prane rruges Bardhyl, rruges se Dibres dhe sheshit Selvia.

Apartamenti ka organizim shumë të mirë, përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, tualeti me dritare dhe ballkoni. Orentimi Lindje. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-11120
 • Çmimi: € 56,000
 • Sip. totale: 42 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga 4 Dëshmorët, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Brenda Unazes

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku