Shitet Apartament 1+1+Blk, Fakulteti i Shkencave te Natyres, 85,000 Euro

 • € 85,000
Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Shitje

Shitet Apartament 1+1+Blk, Fakulteti i Shkencave te Natyres, 85,000 Euro

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 85,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 1+1+Blk, Fakulteti i Shkencave te Natyres, 85,000 Euro.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Haxhi Dalliu

• Bosh

• Kati 3

• Pallat ekzistues

•Siperfaqe 54,5m²

💶 85.000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1, me siperfaqe 54,5m² dhe ndodhet në katin e 3 në një pallat me tulla te bardha. Apartamenti ka organizim shumë te mire, eshte totalisht i investuar dhe i shtruar me parket. Shitet bosh dhe perbehet nga korridori, 1 dhomë gjumi, dhoma e ndjenjes bashke ne kuzhinen, tualeti dhe ballkoni.

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 12 Qershor, 2023 at 10:31 am
 • ID e pronës: MRE-11838
 • Çmimi: € 85,000
 • Sip. totale: 54,5 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Fakulteti i Shkencave te Natyres

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509