Shitet Apartament 1+1+blk, Fresk, 65,000 Euro

 • € 65,000
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Shitje Shitur

Shitet Apartament 1+1+blk, Fresk, 65,000 Euro

Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 65,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 1+1+blk, Fresk, 65,000 Euro.

 

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa: Rruga Muhamed Deliu, te Thesari

• Kati 4

• Pallat i ri

• Siperfaqe 67m²

💶 65,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1, me siperfaqe 67m² dhe ndodhet në katin e 4 në një pallat te ri pa ashensor.

Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga 1 dhome gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti dhe ballkoni. Shitet bosh, i investuar se fundmi me dyer, dritare, pajisje tualeti, instalime te reja elektrike etj.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone shume te mire, me akses te linjes se urbanit te Porcelanit.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 24 Nëntor, 2023 at 2:25 pm
 • ID e pronës: MRE-18158
 • Çmimi: € 65,000
 • Sip. totale: 67 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Adresa Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tiranë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509