Shitet Apartament 1+1+blk, Komuna e Parisit, 140000 Euro

 • € 140,000
Rruga Osman Myderrizi, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 1+1+blk, Komuna e Parisit, 140000 Euro

Rruga Osman Myderrizi, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 140,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 1+1+blk, Komuna e Parisit, 140,000 Euro.

 

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa: Rruga Osman Myderizi

• Kati 9 (jo i fundit)

• Pallat i ri, me ashensor

• Siperfaqe bruto 61m²

• Siperfaqe neto 55m²

💶 140,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1, me siperfaqe 61m² dhe ndodhet në katin e 9 në një pallat te ri te mirembajtur, te pajisur me 2 ashensore.

Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga 1 dhome gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti dhe ballkoni. Shitet i mobiluar totalisht me te gjitha pajisjet si furra AEG, frigorifer Samsung, TV Samsung, boiler Ariston, kondicioner Daikin dhe Hitachi, lavatrice AEG, dritaret dhe ballkoni i mbyllur me Alumil termik xham triplex etj.

Apartamenti eshte i dhene me qira dhe lirohet ne fund te Janarit 2024.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone shume te mire, me akses te cdo faciliteti si dyqane, farmaci, shkolla, kopshte, bar, restorante etj.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 9 Tetor, 2023 at 4:23 pm
 • ID e pronës: MRE-18172
 • Çmimi: € 140,000
 • Sip. totale: 61 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Adresa Rruga Osman Myderrizi, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509