Shitet, Apartament 1+1+blk, Laprake, 104,000 Euro

 • € 104,000
Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet, Apartament 1+1+blk, Laprake, 104,000 Euro

Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • € 104,000

Përshkrimi

Shitet Apartament 1+1+blk, Laprake, 104,000 Euro

 

• Tipologjia: 1+1+blk

• Adresa: Rruga Dritan Hoxha, P. E88

• Pallat ne ndertim

• Kati 5

• Siperfaqe bruto 82m2

• 💶 104,000 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet apartament 1+1+blk, me një sipërfaqe totale prej 82m² ne katin e 5 ne nje pallat te ri ne faze ndertimi.

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 19 Janar, 2024 në 12:04 pm Përditësuar 19 Janar, 2024 at 12:04 pm
 • ID e pronës: MRE-26578
 • Çmimi: € 104,000
 • Sip. totale: 82 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Laprake
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509