Shitet Apartament 1+1+Blk, Laprake, 67,000 Euro

 • € 67,000
Rruga Marin Barleti, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Shitje
Rruga Marin Barleti, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 67,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 1+1+Blk, Laprake, 67,000 Euro.

 

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa: Rruga Marin Barleti

• I mobiluar

• Kati 3

• Pallat ekzistues

💶 67,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1+Blk, me siperfaqe 55m², ndodhet në katin e 3 në një pallat ekzistues. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga dhoma e ndjenjes, kuzhina me vete, 1 dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-11071
 • Çmimi: € 67,000
 • Sip. totale: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Marin Barleti, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Laprakë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku