Shitet Apartament 1+1+Blk, Oxhaku, 63,000 Euro

 • € 63,000
Rruga Belul Hatibi, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Shitje
Rruga Belul Hatibi, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 63,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 1+1+Blk, Oxhaku, 63,000 Euro.

 

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa: Rruga Belul Hatibi

• I mobiluar

• Kati 1

• Pallat ekzistues

💶 63,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1+Blk, me siperfaqe 50.5m², ndodhet në katin e 1 në një pallat ekzistues. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga dhoma e ndjenjes, ambienti i gatimit, 1 dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-11133
 • Çmimi: € 63,000
 • Sip. totale: 50,5 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Belul Hatibi, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Oxhak

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku