Shitet Apartament 1+1+Blk, Porcelan prane Tv Klan, 78,000 Euro

 • € 78,000
Rruga Xhanfize Keko, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 1+1+Blk, Porcelan prane Tv Klan, 78,000 Euro

Rruga Xhanfize Keko, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 78,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Apartament 1+1+Blk, Porcelan, 78.000 Euro.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Xhanfize Keko, prane Tv Klan

• I mobiluar

• Kati 7

• Pallat i ri

💶 78.000 Euro

 

✨ Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1, me nje siperfaqe totale 67,5m² dhe gjendet në katin e 7 (jo i fundit) në një pallat te ri me ashensor.

Apartamenti ka organizim shumë te mire, shitet i mobiluar si ne foto dhe perbehet nga 1 dhomë gjumi, dhoma e ndjenjes bashke ne kuzhinen, tualeti dhe ballkoni. Orientimi Lindje.

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Qershor, 2023 at 9:47 am
 • ID e pronës: MRE-12103
 • Çmimi: € 78,000
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Xhanfize Keko, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Porcelan

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509