Shitet Apartament 1+1+Blk, prane Casa Italia, 68000 Euro

 • € 68,000
Rruga Kastriotët, Instituti, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1047, Albania
Qera

Shitet Apartament 1+1+Blk, prane Casa Italia, 68000 Euro

Rruga Kastriotët, Instituti, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1047, Albania
 • € 68,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Apartament 1+1+Blk, prane Casa Italia, 68.000 Euro.

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Kastriotet, pallatet e verdha

• I mobiluar

• Kati 6

• Pallat i ri

💶 68.000 Euro

✨ Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1, me nje siperfaqe totale 72,1m² dhe gjendet në katin e 6 (jo i fundit) në një pallat te ri me ashensor.

Apartamenti ka organizim shumë te mire, shitet i mobiluar si ne foto dhe perbehet nga 1 dhomë gjumi, dhoma e ndjenjes bashke ne kuzhinen, tualeti dhe ballkoni.

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Qershor, 2023 at 12:48 pm
 • ID e pronës: MRE-12506
 • Çmimi: € 68,000
 • Sip. e pronës: 63 m²
 • Sip. totale: 72,1 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Kastriotët, Instituti, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1047, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Casa Italia

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509