Shitet apartament 1+1+Blk, Ring Center, 110,000 Euro

 • € 110,000
Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Shitje Ofertë e shkurtër
Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 110,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 1+1+Blk, Zogu i Zi, 110,000 Euro

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa: Zogu i zi, prane Ring Center

• Bosh

• Kati 11

• Pallat i ri

💶 110,000 Euro

 

✨ Informacione rreth prones.

Shitet Apartament 1+1+Blk me siperfaqe bruto 85m² dhe siperfaqe neto 78m², i cili ndodhet në katin e 11 te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti ka organizim shumë te mire, organizohet ne 1 dhome gjumi, dhoma e ndjenjes bashke ne kuzhinen, tualeti dhe ballkoni i bollshem. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Mundesi shume e mire per banim dhe investim, ne nje zone mjaft te preferuar dhe me zhvillim te larte urban, prane qendres tregtare, shkollave, universiteteve dhe vetem pak minuta larg nga qendra e Tiranes.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

👩🏻 Megina-Real Estate Agent

Detajet

 • ID e pronës: MRE-10174
 • Çmimi: € 110,000
 • Sip. e pronës: 78 m²
 • Sip. totale: 85 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2011
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Zogu i Zi

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku