Shitet apartament 1+1+Blk, Rr. Riza Cerova, 46.200 Euro 

 • € 46,200
Rruga Riza Cerova, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Shitje Rezervuar
Rruga Riza Cerova, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 46,200

Përshkrimi

 1. Agjencia Morina shet apartament 1+1+Blk, Rr. Riza Cerova, 46.200 Euro

 

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa: Rruga Riza Cerova

• Bosh

• Kati 2

•Pallat i ri

•Siperfaqja bruto 42m²

•Siperfaqja neto 38.6m²

• 💶 46,200 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet apartament 1+1, me një sipërfaqe totale 42m² dhe ndodhet ne katin e 2 të një pallati te ri.

Apartamenti ka organizim shumë të mirë, përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Megina-Real Estate Agent

Detajet

 • ID e pronës: MRE-9493
 • Çmimi: € 46,200
 • Sip. e pronës: 38.6 m²
 • Sip. totale: 42 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Riza Cerova, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Rruga Bardhyl

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku