Shitet Apartament 1+1+Blk, Rruga Dritan Hoxha, 96.500 Euro

 • € 96,500
Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 1+1+Blk, Rruga Dritan Hoxha, 96.500 Euro

Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 96,500

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina shet apartament 1+1+BLK, Rruga Dritan Hoxha, 96,500 Euro

 

• Tipologjia:1+1

• Adresa: Rruga Dritan Hoxha

• Kati 3 banim

• Pallat i ri ne faze perfundimtare

• Siperfaqe totale 77,18m²

• Siperfaqe neto 66.70m²

•Siperfaqe e perbashket 10.48m²

💶 96.500 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1+BLK ne katin e 2 te nje pallati te ri (2023) me ashensor tek Rruga DritanHoxha prane ZOGUT TE ZI . Apartament eshte i organizuar ne dhoma gjumi me tualet secila, salloni i ndenjes me ballkon, kuzhina bashke me ambjentin e ngrenies dhe tualet . Eshte ne faze perfundimtare te punimeve, me cilesi shume te mire ndertimi.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 19 Dhjetor, 2023 në 1:26 pm Përditësuar 25 Dhjetor, 2023 at 10:59 am
 • ID e pronës: MRE-23523
 • Çmimi: € 96,500
 • Sip. totale: 77.2 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2023
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258