Shitet Apartament 1+1+blk, Rruga e Elbasanit, 138000 Euro

 • € 138,000
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 1+1+blk, Rruga e Elbasanit, 138000 Euro

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • € 138,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 1+1+blk, Rruga e Elbasanit, 138,000 Euro.

 

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa: Rruga e Elbasanit, perballe Gjuheve te Huaja.

• Kati 4

•Pallat i ri, me ashensor

•Siperfaqe bruto 62m²

•Siperfaqe neto 55,5m²

💶 138,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1, me siperfaqe 62 m² dhe ndodhet në katin e 4 në një pallat te ri me ashensor.

Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga korridori shperdares, 1 dhomë gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti dhe ballkoni. Totalisht i restauruar, me punime te reja. Orientimi Jug, me drite gjate gjithe dites.

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone shume te mire, 30 metra nga Arena Center dhe 50m nga Lion Park.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 18 Gusht, 2023 at 1:12 pm
 • ID e pronës: MRE-15678
 • Çmimi: € 138,000
 • Sip. e pronës: 55.5 m²
 • Sip. totale: 62 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Rruga e Elbasanit

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509