Shitet apartament 1+1+Blk, Vasil Shanto, 88,000 Euro 

 • € 88,000
Rruga Preng Bib Doda, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
Shitje
Rruga Preng Bib Doda, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • € 88,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 1+1+Blk, Vasil Shanto, 88,000 Euro

 

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa: te shkolla Vasil Shanto

• bosh

• Kati 3

•Pallat i ri

•Siperfaqja bruto 63.5m²

•Siperfaqja neto 57.5m²

• 💶 88,000 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet apartament 2+1, me një sipërfaqe totale 63.5m² dhe ndodhet ne katin e 3 të një pallati te ri pa ashensor.

Apartamenti organizohet ne korridorin shperndares, salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Megina-Real Estate Agent

Detajet

 • ID e pronës: MRE-9858
 • Çmimi: € 88,000
 • Sip. e pronës: 57.5 m²
 • Sip. totale: 63.5 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Preng Bib Doda, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Vasil Shanto

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku