Shitet Apartament 1+1+Blk Vila-L Astir 97.000 Euro I DISKUTUESHEM

 • € 97,000
Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 1+1+Blk Vila-L Astir 97.000 Euro I DISKUTUESHEM

Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 97,000

Përshkrimi

Shitet Apartament 1+1, Vila L-Astir, 97,000 Euro i diskutueshem

 

• Tipologjia: 1+1+blk

• Adresa: Astir-Vila L

• E mobiluar plotesisht

• Kati 5 ashensor

• Siperfaqe 60.7m2

•  ME HIPOTEKE

• 💶 97,000 Euro

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet apartament 1+1+blk, me një sipërfaqe totale prej 60.7m² ne katin e 5 me ashensor .

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti eshte i mobiluar  me cdo gje te re dhe secila dhome eshte e pajisur me kondicioner.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 22 Nëntor, 2023 në 11:12 am Përditësuar 29 Janar, 2024 at 1:39 pm
 • ID e pronës: MRE-21055
 • Çmimi: € 97,000
 • Sip. totale: 60.7 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258