Shitet Apartament 1+1+blk Vila-L Astir

 • € 75,000
Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 1+1+blk Vila-L Astir

Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 75,000

Përshkrimi

Shitet Apartament 1+1, Vila L-Astir, 75,000 Euro

 

• Tipologjia: 1+1+blk

• Adresa: Astir-Vila L

• E mobiluar teresisht

• Kati 7 ashensor

• Siperfaqe bruto 61m²

• Ne proces Hipotekimi

• 💶 75,000 Euro

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet apartament 1+1+blk, me një sipërfaqe totale prej 61m² ne katin e 7 banim  ne Kompleksin Vila L .

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti eshte i mobiluar  me cdo gje te re dhe secila dhome eshte e pajisur me kondicioner.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 1 Qershor, 2023 at 11:22 am
 • ID e pronës: MRE-11487
 • Çmimi: € 75,000
 • Sip. e pronës: 52 m²
 • Sip. totale: 61 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Astir

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508