Shitet, Apartament 1+1,Brryli , 85,000 Euro

 • € 85,000
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet, Apartament 1+1,Brryli , 85,000 Euro
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 85,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA shitet , Apartament 1+1 Brryli , 85,000 Euro.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Brryli

• I mobiluar

• Kati 5 (jo i fundit)

• Pallat ekzistues

• 85,000 euro

 

Informacion mbi Pronën:

Shitet apartamen 1+1, me një sipërfaqe prej 50.5 m2 dhe gjendet në katin e 5 të një pallati ekzistues ne zonen e Brrylit . Apartamenti ka organizim shume të mirë, organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit, korridori, tualeti dhe ballkoni. Shitet i Mobiluar. Me Hipoteke.

 

 

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 2 Korrik, 2024 në 3:29 pm Përditësuar 2 Korrik, 2024 at 4:04 pm
 • ID e pronës: MRE-54031
 • Çmimi: € 85,000
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Kati: 5
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Brryli/Rruga Bardhyl

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256