Shitet Apartament 1+1+verande, Fresk, 53,000 Euro

 • € 53,000
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 1+1+verande, Fresk, 53,000 Euro

Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 53,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Apartament 1+1+Verande, Fresk, 53,000 Euro.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Muhamed Deliu

• I mobiluar

• Kati 0

• Pallat i ri

• Siperfaqe bruto 50m²

• Sipërfaqe neto 41,7m²

💶 53,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1, me siperfaqe 50m² dhe ndodhet në katin 0 në një pallat te ri.

Apartamenti ka organizim shumë te mire, eshte totalisht i investuar i mobiluar teresisht me cdo gje te re. Perbehet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhomë gjumi, tualeti dhe veranda.

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacione na kontaktoni!

Detajet

Përditësuar 3 Shtator, 2023 at 9:15 am
 • ID e pronës: MRE-16340
 • Çmimi: € 53,000
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tiranë
 • Zona Fresk

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509