Shitet, Apartament 2+1, 100.000 Euro, Fresku

 • € 100,000
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet, Apartament 2+1, 100.000 Euro, Fresku

Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 100,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1, Fresku, 100,000 Euro

 

• Tipologjia: 2+1+Bllk

• Adresa: Fresk, Rruga e Thesarit

• Kati 5

• Pallat i ri me ashensor

•Siperfaqe totale 117 m²

💶 100,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe totale 117 m² ku perfshihet edhe parkimi  me nje siperfaqe 13 m2. Apartamenti ndodhet në katin e 5 të një pallati te ri me dy ashensor.

Apartamenti ka organizim shumë te mire, eshte bosh dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti dhe ballkoni.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone banimi te qete, me infrastrukture sherbimesh te shumellojshme.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 26 Dhjetor, 2023 në 10:38 am Përditësuar 26 Dhjetor, 2023 at 10:38 am
 • ID e pronës: MRE-23981
 • Çmimi: € 100,000
 • Sip. totale: 117 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 5
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258